top of page

UBYTOVANIE

milialogowhite.png

MILIA wine & event

MILIA wine & event resort sa nachádza v Dunajskom Klátove, 8 km od Dunajskej Stredy a 21 km od Galanty. Ponúka ubytovanie s bezplatným súkromým parkoviskom, spoločným lounge a terasou. MILIA wine & event resort ponúka ubytovanie s vlastnou kúpeľňou s bezplatnými toaletnými potrebami, TV s plochou obrazovkou, klimatizáciou. K dispozícii sú 2 apartmány a 7 izieb s dvomi lôžkami. V okolí sú skvelé možnosti na turistiku, cyklistiku a rybárčenie, v blízkosti je až sedem kúpalísk a aquaparkov, ktoré ponúkajú možnosti na oddych.

IMG_6634.jpg
IMG_6603.jpg

Priestranný a svetlý interiér apartmánu van Gogh vytvára inšpiratívnu a príjemnú atmosféru. Moderný nábytok a dekorácie vyžarujú eleganciu a štýl. Kombinácia čistých línií a najnovších dizajnových prvkov odráža moderný životný štýl a zároveň vytvára príjemnú a domácu atmosféru.

BOHO apartmán poskytuje priestor pre slobodu a jedinečnosť. V každom rohu nášho BOHO apartmánu nájdete živé farby a kreatívne detaily. Štýl nášho apartmánu Vás určite naplní inšpiráciou. Objavte jedinečné dekorácie a farebné textílie, ktoré spoločne vytvárajú útulnú a špeciálnu atmosféru.

IMG_6641.jpg
uj_IMG_6617.jpg

V našich moderných dvojlôžkových izbách minimalistický dizajn a pohodlné postele zaručujú dokonalú harmóniu a pokojný spánok. Každý detail sme starostlivo premysleli, aby sme poskytli maximálny komfort a pohodlie. Izby sú svetlé a klimatizované.

Ubytovanie

Dunajský Klátov 120930 21

+421 948 460 958

Ďakujeme
Apartmán BOHO
Apartmán van Gogh
Izba Standard

PARTNERI 

vinobro.png
Copy of pikniktábor_edited.png
dolcevita.png
HI Decor (233).png
white.png
Ministerstvo_dopravy_SR_nove_SK_PNG_cierne.png
travel.png

Realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej Republiky

bottom of page