top of page

UBYTOVANIE

milialogowhite.png

Villa Laras

Nemusíte sa obávať, v deň svadby je už pre Vás pripravená izba, kde sa môžete schovať a oddýchnuť si, detičky si tu môžu zdriemnuť. Počas svadby vieme zabezpečiť aj stráženie detí alebo animátorov, ktoré sa o deti postarajú.

VL.jpg
VL1.jpg

O nás

Villa Laras sme postavili v roku 2019 za cieľom vytvoriť miesto pokoja a ticha s ohľadom na potreby dnešného človeka. Priblížiť prírodu a pritom zabezpečiť komfort našim hosťom. To všetko nájdete v našej Villa Laras, ktoré ponúka ubytovanie pre 4 až 6 hostí. Nerušený oddych a relax Vám zabezpečí pohľad na Klatovské rameno, ktoré máte hneď pred Villou a ku ktorému máte priami vstup

Plne vybavená kuchyňa, gril terasa, a celý dom Vám zabezpečí pohodlie domova. Je na Vás či vychutnáte kávu na terase, alebo sa vyberiete spoznávať okolie. Aktívny oddych máte tiež po ruke, turistika, nordic walking, vodné športy, jazdectvo, všetko nájdete v blízkosti.

Kuchyňa.jpg
Obývačka.jpg

Vo Villa Laras nájdete: spálňu s veľkou manželskou posteľou, 2 jednolôžkové postele a v obývačke pohovku, ktorá sa dá rozložiť.  

 

Nájdete taktiež jedno WC zvlášť, v tejto miestnosti je aj práčka. Druhá kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom a WC.

Samozrejmosťou je aj WI-FI v celom objekte.

Radi Vás privítame aj s detičkami, ktoré si určite užijú veľký dvor s ihriskom a množstvom možností na hry.

milialogo.png
vinobro.png
laras_edited.png
Copy of pikniktábor_edited.png
bottom of page