top of page
milialogowhite.png

O NÁS

MILIA wine & event resort je najlepším priestorom pre firemné podujatia, teambuildingy, kongresy. Keď sme v roku 2021 nadobudli MILIA wine & event resort mali sme víziu, ktorým hlavným cieľom bolo pokračovanie s myšlienkou, ktorú sme viedli aj vo Villa Laras. Myšlienka, úcta k prírode, ktorá nám vráti všetko, aj to neželané, ktorú si máme ctiť a správať sa k nej tak, aby nám slúžila ešte veľmi dlho. A preto sme na MILIA  wine & event resort pracovali dlho a podrobne. Dotyk rúk človeka na prírode sa už nedá navrátiť, ale vieme konať pre to, aby sme jej niečo vrátili.

Veríme, že tieto myšlienky naši návštevníci precítia a nájdu si u nás to miesto, ten pocit, ktorý ich ku nám viedol.

217947560_111160701241796_4967963438828426129_n_edited.jpg

Zážitok na celý život

M2.jpg

​Príjemná lokalita a tiché prostredie zabezpečí efektívnosť Vašich školení či seminárov a taktiež aj príjemný relax. MILIA wine & event resort Vám ponúka miesto pre nerušený oddych v blízkosti Klátovského ramena. Radi Vás privítame nielen na podujatia ale aj na pobyt u nás. Kultúrna technická pamiatka, vodný mlyn v Dunajskom Klátove sa nachádza na brehu Klátovského ramena Malého Dunaja v katastri obce Dunajský Klátov, okres Dunajská Streda. Je typickým príkladom spodkového mlyna. Terajšiu stavebnú úpravu získal pri prestavbe v roku 1920.

Vodný mlyn, technická pamiatka, dvojpodlažná murovaná ľudová stavba so sedlovou strechou z rokov 1920-1922. Budova mlynice je murovaná, koleso a hnacia časť sú umiestnené v drevenej prístavbe z rámovej doštenej konštrukcie. Obnovou prešiel v roku 2016. Technické zariadenie kolového mlyna pozostáva z hnacej, prevodovej a pracovnej sústavy. Fasády mlyna sú bielené s kovovými industriálnymi oknami.

IMG-6445-SF-DunajskyKlatovMlyn_01.jpg

PARTNERI 

vinobro.png
Copy of pikniktábor_edited.png
dolcevita.png
HI Decor (233).png
white.png
Ministerstvo_dopravy_SR_nove_SK_PNG_cierne.png
travel.png

Realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej Republiky

bottom of page